Wczytuję dane...
Kod PolNox: QuickScan I Lite QW2120
Gwarancja : 24 miesiące
Koszt dostawy: 12.00 PLN
Producent: Datalogic

Opis

QuickScan I Lite QW2100 to uniwersalny czytnik kodów kreskowych (imager 1D) firmy Datalogic. Wysokie właściwości odczytu, małe gabaryty, lekka konstrukcja oraz niewiarygodnie niska cena sprawiają, że urządzenie to należy obecnie do jednych z najtańszych na rynku w tej klasie skanerów.

Wysokiej jakości moduł skanujący o szerokim kącie skanowania zapewnia szybki odczyt kodów 1D oraz kodów długich, które często znajdują się na blankietach płatniczych bądź na etykietach naklejanych na części elektroniczne. Cieńsza i jaśniejsza linia skanująca umożliwia dodatkowo skanowanie szerokich kodów bez konieczności zwiększania dystansu odczytu.

Podobnie jak większość skanerów Datalogic, model QW2100 wyposażono w technologię Green Spot informujacą o prawidłowym odczycie kodu. Użytkownik może wybrać między trybem pracy ręcznym bądź automatycznym umieszczając wówczas czytnik na regulowanej podstawce co zwiększa komfort obsługi. Skaner dostępny jest w dwóch wersjach w zależności od interfejsu: USB lub KB/RS-232.

QuickScan I Lite QW2100 idealnie nadaje się do zastosowań w handlu detalicznym, produkcji lekkiej, biurze oraz w instytucjach finansowych.

 

Specyfikacja techniczna
 

Kod produktu: QW2120-BKK1S
Model: QuickScan I Lite QW2170
Źródło światła: Red LED 610-650 nm
Technologia odczytu: Imager 1D 
Prędkość skanowania: 400 odczytów na sekundę
Zakres odczytu: Do 40 cm
Dostępne interfejsy: USB
Możliwość dekodowania: 1D / Linear Codes: Autodiscriminates all standard 1D codes including GS1 DataBar™ linear codes
Postal Codes: Australian Post; British Post; Canadian Post; China Post; Japanese Post; KIX Post; Korea Post; Planet Code; Postnet; Royal Mail Code (RM4SCC)
Stacked Coeds: EAN/JAN Composites; GS1 DataBar Composites; GS1 DataBar expanded Stacked; GS1 DataBar Stacked; GS1 DataBar Stacked Omnidirectional
Temperatura pracy: od 0 do 50 stopni C
Temperatura przechowywania: od -40 do 70 stopni C
Wilgotność: wilgotność względna od 5% do 95%, bez kondensacji
Odporność na upadki: urządzenie działa normalnie po wielokrotnych upadkach na beton z wysokości 1,5m
Wymiary: 17,0 cm (wys.) x 6,5 cm (szer.) x 7,0 cm (gł.)
Kolor: Czarny 
Waga: 119,0 g.
Dodatkowe wyposażenie: Kabel komunikacyjny, podstawka
Gwarancja producenta [mc]: 36 miesięcy