Wczytuję dane...
Kod PolNox: e-Abonament Insert Subiekt GT
Kod producenta: e-Abonament Insert Subiekt GT
Koszt dostawy: 12.00 PLN
Producent: InsERT

Ważność abonamentu w pakiecie z Subiektem GT wynosi 3 miesiące i po tym czasie należy kupić e-abonament lub abonament na ulepszenie, aby posiadać aktualną wersję Subiekta GT

Cena promocyjna: 195 zł netto dla Klienta końcowego (obowiązuje do 30 dnia po wygaśnięciu poprzedniego abonamentu). 

Cena standardowa: 315 zł netto dla Klienta końcowego (obowiązuje po 30-tym dniu od wygaśnięcia poprzedniego abonamentu).

W sprawie zakupu abonamentu proszę o kontakt:  sklep@polnox.pl

Prześlij numer licencji Subiekta oraz NIP podmiotu, na który jest on zarejestrowany.

Najważniejsze zalety e-Abonamentu:

  • Szybka, wygodna i bezpieczna aktualizacja z poziomu programu – bez płyt DVD i bez wpisywania kodów aktywacyjnych. 
    Aby przyspieszyć proces aktywacji, program sprawdzi, czy użytkownik ma prawo do używania wersji i automatycznie pobierze z serwera kod aktywacyjny. Dostępną opcją awaryjną będzie wpisanie kodu aktywacyjnego samodzielnie.
  • Możliwość aktualizacji systemu natychmiast po ukazaniu się nowej wersji. 
    Do powiadamiania o nowej wersji systemu wykorzystywany jest mechanizm InsMAIL. Jeśli w programie zaznaczona jest opcja InsMAILPowiadomienia o nowych wersjach, każda taka wiadomość ukaże się automatycznie na wierzchu, jako wyskakujące okno.
  • Wspomaganie aktualizacji wielostanowiskowej. W wersji 1.27 została wprowadzona opcja Przygotowanie do konwersji. Umożliwia ona poinformowanie wszystkich użytkowników podłączonych do danego podmiotu, że za chwilę nastąpi aktualizacja oprogramowania (konwersja bazy danych). Możliwe jest wysłanie komunikatu, a także odłączenie wszystkich użytkowników (na żądanie lub po upływie określonego czasu). Mechanizm ten ułatwia aktualizację sieciową programów liniiInsERT GT.

Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali również: