Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu, który liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

TERMIN WYSYŁKI PRODUKTU Z POLNOX.pl

Wysyłamy - Czas realizacji zamówienia - 2 dni
Towar dostępny mamy w naszym magazynie, wysyłamy go w dni robocze w ciągu do 48 godzin  (2 dni robocze) od chwili opłacenia zamówienia i przekazania go do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą ilość sztuk może się zdarzyć, że będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć.

Towar niedostępny (chwilowy brak) 
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Brak towaru u dostawców.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Zamówiony towar można także odebrać w wybranym punkcie odbioru osobistego. Czas dostawy przesyłki z magazynu do punktu odbioru wynosi maksymalnie 2 dni robocze od momentu nadania paczki.